Wielki sukces polskiego projektanta w konkursie A’Design Award & Competition 2015
Wielki sukces polskiego projektanta w konkursie A’Design Award & Competition 2015

Z przyjemnością informujemy, że Pan Wojciech Morsztyn  – jeden ze współpracujących z InteriCAD projektantów wnętrz – odniósł wielki sukces w cenionym konkursie A’Design Award & Competition 2015. Młodego projektanta, absolwenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, wyróżniono w Mediolanie nagrodą “Iron A’Design Awards” za projekt multifunkcjonalnego stolika kawowego “Oiiio”. Sukces i talent Wojciecha Morsztyna doceniło również prestiżowe stowarzyszenie designerów IAD (International Association of Designers), które postanowiło przyjąć  go w swoje szeregi.

A’Design Award and Competition to międzynarodowy konkurs odbywający się we Włoszech, mający na celu uhonorowanie najlepszych projektów i produktów ze świata designu, a następnie ich skuteczną promocję w branży wnętrzarskiej. Laureaci konkursu mogą liczyć na obecność w znanych czasopismach oraz udział w prestiżowych wystawach.

Dzięki uprzejmości Pana Wojtka z modeli stolika Oiiio, a także krzesła Vestor mogą korzystać wszyscy użytkownicy programu InteriCAD. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod adresem: info@intericad.pl.

Więcej informacji:
WM Design: https://www.facebook.com/wmorsztyndesign
Informacje o projekcie: https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=39350

Serdecznie gratulujemy Panu Wojtkowi i życzymy dalszych sukcesów!

'); } });
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały
Promocja!

InteriCAD w leasing już od 286,68 PLN miesięcznie!

Więcej