Akademia InteriCAD: Projekt łazienki
Akademia InteriCAD: Projekt łazienki

Zapraszamy do obejrzenia nowego projektu w ramach Akademii InteriCAD. W 2 najnowszych  odcinkach przedstawiamy sposób wykonania kompleksowego projektu łazienki.

 

Wykorzystaliśmy w nim wszystkie dostępne w programie do projektowania wnętrz InteriCAD T6 platformy: Modeling, VR oraz 2D Design. Każde środowisko posiada właściwe dla siebie funkcje. Dzięki nim układanie płytek, projektowanie mebli czy ustawianie oświetlenia jest niezwykle szybkie i proste.

Cały proces rozpoczynamy od obrysowania szkicu pomieszczenia oraz wstawienia okien i drzwi. W projekcie zostaje również uwzględnione podwyższenie pod kabinę prysznicową oraz obniżony sufit. Kolejnym krokiem jest wyeksportowanie pomieszczenia do środowiska VR, gdzie dodajemy modele 3D oraz ustawiamy odpowiednie oświetlenie.

Istotnym elementem projektu jest samodzielne stworzenie szafki łazienkowej. W tym celu używamy modułu kuchennego oraz platformy Modeling, w której modyfikujemy wygląd mebla oraz wycinamy otwory pod umywalki. Gotową scenę renderujemy w platformie VR.

 

Zobacz filmy

Pobierz scenę

 

Zapraszamy do pobrania sceny użytej w najnowszych odcinkach Akademii InteriCAD: kliknij tutaj >

 

Zapisz się na bezpłatną prezentację online programu InteriCAD T6

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a programem InteriCAD T6 i chcesz poznać jego możliwości w zakresie projektowania wnętrz i tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, zapisz się na krótką bezpłatną prezentację online.  W tym celu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

 

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
'); } });
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały