Nowe możliwości projektowania ARCHLine.XP
Nowe możliwości projektowania ARCHLine.XP

Projektuj szybko i efektywnie dowolne wnętrza. Przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi twórz:

  • – Modele 3D;
  • – Realistyczną wizualizację;
  • – Pełną dokumentację projektową.

 

Skorzystaj z promocji dla użytkowników InterCAD i zwizualizuj wszystkie swoje pomysły na o wiele wyższym poziomie.  Zgłoś się po swój indywidualny voucher.

 

Chcesz poznać i samodzielnie przetestować wszystkie możliwości oprogramowania ARCHLine.XP? Pobierz bezpłatną wersje testową i sprawdź możliwości programu ARCHLine.XP. Pobierz demo ARCHLine.XP >

 

Zapytaj o ofertę i odbierz voucher

Aby otrzymać ofertę oraz indywidualny voucher dla użytkowników InteriCAD na oprogramowanie ARCHLine.XP, wypełnij formularz.

 Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały