Oficjalna premiera InteriCAD T6!
Oficjalna premiera InteriCAD T6!

Z przyjemnością informujemy, że InteriCAD T6 jest już oficjalnie dostępny w polskiej wersji językowej. Najnowsza odsłona programu została znacznie udoskonalona względem swojego poprzednika. Dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań InteriCAD T6 znacznie ułatwi codzienną pracę zarówno doświadczonym, jak i początkującym projektantom wnętrz.

InteriCAD T6 zyskał wiele użytecznych funkcjonalności  m.in.: szybszy rendering, obsługę okularów VR, nowy moduł szaf wnękowych, bezpośredni dostęp do biblioteki online w chmurze  oraz usprawniony moduł kuchenny. W rezultacie program pozwala  użytkownikom na jeszcze prostsze projektowanie dopracowanych i funkcjonalnych wnętrz, a także na błyskawiczne tworzenie ich fotorealistycznych wizualizacji.

 

Najważniejsze nowości w InteriCAD T6

Szybszy Rendering

InteriCAD T6 posiada aż o 40% szybszy rendering w porównaniu z InteriCAD T5. Dwa niezwykle  wydajne silniki renderujące  pozwalają projektantom uzyskać fotorealistyczne wizualizacje wnętrz szybciej niż kiedykolwiek!

Obsługa okularów VR

InteriCAD T6 współpracuje z popularnymi okularami VR. Technologia ta  pozwala na innowacyjne prezentowanie projektów wnętrz w rzeczywistości wirtualnej.

Zintegrowany moduł szaf

Najnowsza wersja została wyposażona w zaawansowany moduł szaf wnękowych, umożliwiający precyzyjne wykonanie dowolnej szafy lub garderoby. Szafy(wnękowe, narożne)  oraz garderoby(z drzwiami na zawiasach i przesuwanymi) w InteriCAD T6 projektuje się szybko i intuicyjnie.

Ulepszony moduł Virtual Reality

W programie ulepszono także moduł Virtual Reality, który działa teraz jeszcze płynniej, nawet w przypadku bardzo szczegółowych wnętrz. Nowe funkcje edycji  obiektów i materiałów, ustawień oświetlenia oraz wymiarowania w czasie rzeczywistym, umożliwiają łatwe dopracowanie wszelkich szczegółów projektu.  

Rozbudowany moduł kuchenny

Twórcy InteriCAD T6 nie zapomnieli również o usprawnieniu modułu kuchennego. W najnowszej wersji łatwiej wstawimy takie elementy, jak: blaty kuchenne, szafki i cokoły oraz zmienimy fronty dla całej grupy mebli.  Możemy również swobodnie dostosować użyte materiały, w czym pomoże nam zaawansowany edytor tekstur. Program  umożliwia także ustawienie zautomatyzowanego otwierania drzwi szafek i dodania maskownic.

Bezpośredni eksport projektów do programu iScan

Możliwość bezpośredniego eksportu projektów wnętrz do programu iScan, to kolejna z wielu przydatnych funkcjonalności. Dzięki tej funkcjonalności architekci wnętrz mogą zaprezentować swoje projekty w całkowicie nowatorski i interaktywny sposób.

Edytory w panelu bocznym

Użytkownicy wersji T6 z pewnością docenią możliwość szybszej i prostszej edycji projektu dzięki wielu zaawansowanym edytorom w panelu bocznym. Teraz oprócz modułu kuchennego, dostępne są również edytory:

– Kamery

– Modelu

– Materiałów

– Oświetlenia

Okna narożne w środowisku 2D

W InteriCAD T6 wprowadzono także kilka usprawnień w środowisku 2D Design.  Użytkownicy programu mogą m.in. w łatwy sposób wstawiać okna narożne, które do tej pory dostępne były jednie w modelingu(środowisko CAD).

Biblioteka modeli online

InteriCAD T6 zapewnia projektantom wnętrz łatwy dostęp do obszernej biblioteki modeli online. Użytkownicy programu z poziomu jego interfejsu mogą swobodnie korzystać z ponad 10 tysięcy modeli 3D  produktów polskich i zagranicznych producentów.  W InteriCAD T6 istnieje również możliwość zapisu w  chmurze własnych projektów oraz błyskawicznego udostępnienia ich znajomym na Facebooku. 

Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały
Promocja!

InteriCAD w leasing już od 286,68 PLN miesięcznie!

Więcej