Konkurs “Czerwcowe Wnętrze”
Konkurs “Czerwcowe Wnętrze”

Wszystkich użytkowników oprogramowania InteriCAD zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie “Czerwcowe wnętrze”, w którym wybierzemy najciekawsze projekty wnętrz z czerwonym akcentem kolorystycznym. Aby wziąć udział w konkursie, prześlijcie nam w terminie 03.06.2015 – 14.06.2015, maksymalnie 3 Wasze autorskie projekty wnętrz, w których zastosowaliście czerwony akcent.

Konkurs odbędzie się w 2 kategoriach: kategoria “Nagroda Fanów InteriCAD” i kategoria “Nagroda InteriCAD Polska”. Na najlepsze projekty wnętrz czekają nagrody!

Kategoria nr 1 “Nagroda Fanów InteriCAD’:

Od 16.06 do 30.06 na naszym profilu (https://www.facebook.com/intericadpl) opublikujemy 5 najciekawszych, nadesłanych przez Was projektów. Zwycięży ten projekt, który uzyska najwięcej kliknięć “Lubię to”.

Kategoria nr 2 “Nagroda InteriCAD Polska”:

Zwycięzcę kategorii “Nagroda InteriCAD Polska” wybierze komisja konkursowa InteriCAD Polska, złożona z pracowników firmy TMSys Sp. z o. o. – oficjalnego dystrybutora oprogramowania InteriCAD.

Dla zwycięzców obu kategorii wykonamy po 10 modeli 3D dowolnie wskazanych obiektów!

Przed przystąpieniem do konkursu, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Przystąpienie do konkursu oznacza jego akceptację. Regulamin można pobrać, klikając tutaj.
Bezpośredni link. https://www.intericad.pl/ftp/InteriCad_T5/Transfer/Konkurs.pdf
Zgłoszenia do konkursu i projekty wnętrz należy przesyłać na adres: info@intericad.pl

'); } });
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały
Promocja!

InteriCAD w leasing już od 286,68 PLN miesięcznie!

Więcej