Akademia InteriCAD: Projekt salonu cz.1
Akademia InteriCAD: Projekt salonu cz.1

Zapraszamy do obejrzenia nowego  projektu w ramach Akademii InteriCAD. Tym razem w 2 filmach instruktażowych zaprezentujemy, jak  wykonać w programie InteriCAD T6 nowoczesny salon.

W pierwszej części, korzystając z modułu 2D Design, stworzymy pomieszczenie. Następnie w wykorzystując Modeling dodamy dekoracje (ozdobny panel ścienny, wnęki narożne).  Na końcu przeniesiemy projekt do środowiska 3D (Moduł Render/VR).

W kolejnym odcinku, który pojawi się za 2 tygodnie, dokończymy projektowanie w module Render/VR (zaaranżujemy wnętrze, ustawimy materiały i oświetlenie) oraz wykonamy wizualizację.

 

Zobacz film: Projekt salonu w InteriCAD T6 cz.1

 

 

Zapisz się na bezpłatną prezentację online programu InteriCAD T6

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a programem InteriCAD T6 i chcesz poznać jego możliwości w zakresie projektowania wnętrz i tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, zapisz się na bezpłatną prezentację online. W tym celu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.





Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

O InteriCAD

InteriCAD to nowoczesny program do  projektowania mieszkania (kuchni, łazienki, salonu, sypialni itd.), w którym szybko stworzysz i zaaranżujesz dowolne pomieszczenie oraz uzyskasz precyzyjną dokumentację techniczną. InteriCAD T6 doskonale sprawdza się również jako program do wizualizacji wnętrz. Dzięki 2 niezależnym silnikom renderującym program zapewnia  najwyższą, fotorealistyczną jakość wizualizacji.

'); } });
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały
Promocja!

InteriCAD w leasing już od 286,68 PLN miesięcznie!

Więcej