Akademia InteriCAD: Projekt salonu cz.1
Akademia InteriCAD: Projekt salonu cz.1

Zapraszamy do obejrzenia nowego  projektu w ramach Akademii InteriCAD. Tym razem w 2 filmach instruktażowych zaprezentujemy, jak  wykonać w programie InteriCAD T6 nowoczesny salon.

W pierwszej części, korzystając z modułu 2D Design, stworzymy pomieszczenie. Następnie w wykorzystując Modeling dodamy dekoracje (ozdobny panel ścienny, wnęki narożne).  Na końcu przeniesiemy projekt do środowiska 3D (Moduł Render/VR).

W kolejnym odcinku, który pojawi się za 2 tygodnie, dokończymy projektowanie w module Render/VR (zaaranżujemy wnętrze, ustawimy materiały i oświetlenie) oraz wykonamy wizualizację.

 

Zobacz film: Projekt salonu w InteriCAD T6 cz.1

 

 

Zapisz się na bezpłatną prezentację online programu InteriCAD T6

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a programem InteriCAD T6 i chcesz poznać jego możliwości w zakresie projektowania wnętrz i tworzenia fotorealistycznych wizualizacji, zapisz się na bezpłatną prezentację online. W tym celu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

O InteriCAD

InteriCAD to nowoczesny program do  projektowania mieszkania (kuchni, łazienki, salonu, sypialni itd.), w którym szybko stworzysz i zaaranżujesz dowolne pomieszczenie oraz uzyskasz precyzyjną dokumentację techniczną. InteriCAD T6 doskonale sprawdza się również jako program do wizualizacji wnętrz. Dzięki 2 niezależnym silnikom renderującym program zapewnia  najwyższą, fotorealistyczną jakość wizualizacji.

Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały demo Pobierz materiały
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się