4 dni branżowego święta dla projektantów wnętrz, czyli wspomnienia z 4 DESIGN DAYS 2018
4 dni branżowego święta dla projektantów wnętrz, czyli wspomnienia  z 4 DESIGN DAYS 2018

Emocje po targach 4 Design Days 2018 jeszcze do końca nie opadły, dlatego postanowiliśmy się nimi z Wami podzielić. Mieliśmy przyjemność być jednymi z tegorocznych wystawców  i z nieskrywaną radością chłonęliśmy atmosferę, jednocześnie ją współtworząc.  Kto był ten wie, że miano święta architektury, designu i nieruchomości jest dla 4 Design Days jak najbardziej zasłużone. W jednym miejscu spotykają się designerzy i projektanci, aby podzielić się doświadczeniami i kreować najnowsze trendy.

Tegoroczny 4 Design Days trwał od 15 do 18 lutego w Katowicach. Był wyjątkowy nie tylko ze względu na liczbę wystawców oraz gości, ale także ze względu na miejsce, w którym się odbywał. Organizatorzy mieli do dyspozycji Międzynarodowe Centrum Kongresowe, a także Halę Widowiskową, klimatycznego Spodka. Na przestrzeni czasu wydarzenie podzielone zostało  na dwie części. Pierwsza z nich (czwartek i piątek) skierowana była do profesjonalistów z branży meblowej, a także architektów i projektantów wnętrz. Z kolei część druga (sobota i niedziela) stanowiła dni otwarte wydarzenia, na których z przyjemnością gromadzili się pasjonaci designu.

 

 

Motyw, który często pojawiał się na 4 Design Days to oczywiście bliskość z naturą – najważniejszy trend tego roku. Szczególną uwagę warto zwrócić na wykorzystanie tego kierunku w urządzaniu kuchni. Idealnym rozwiązaniem jest naturalne drewno, które sprawia, że wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Drewno doskonale prezentuje się w połączeniu z bielą lub czernią. Ważnym, modnym elementem, są rośliny, a właściwie motywy botaniczne podkreślające dodatkowo świeżość całej aranżacji. W tak zaprojektowanym pomieszczeniu czujemy bliskość otaczającego nas świata przyrody. Motywy botaniczne doskonale komponują się z aranżacjami w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Istotną rolę odgrywają również kolory. W 2018 roku, wypełnionym naturalnością, to przede wszystkim paleta w zakresie kolorów ziemi. Brąz i beż sprawdzą się  w każdym wnętrzu. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których spędza się dużo czasu.

4 Design Days 2018 już za nami, pozostaje nam oczekiwać na kolejne edycje, a do tego czasu chętnie wykorzystamy wszystkie zasłyszane nowinki projektowe, będziemy eksperymentować i tworzyć. A jak to wygląda u was? Byliście na 4 Design Days w tym roku? Podzielcie się z nami opinią na naszym Fanpage’u: http://bit.ly/2BM3T6a  Jesteśmy ciekawi, co szczególnego zwróciło Waszą uwagę.

'); } });
Podziel sie Podziel sie

Dowiedz się więcej o InteriCAD
od naszego konsultanta!


Pobierz materiały
Promocja!

InteriCAD w leasing już od 286,68 PLN miesięcznie!

Więcej