Profesjonalny program
do Projektowania Wnętrz

Program InteriCAD
Profesjonalne narzędzie dla projektantów i architektów wnętrz.
 
O Programie

InteriCAD to program kompletny. Co to oznacza? Pozwala on na zaprojektowanie dowolnych pomieszczeń, tworzenie fotorealistycznej wizualizacji oraz wykonnie niezbędnej dokumentacji technicznej. Dba  o potrzeby projektanta, jego klientów i wykonawców projektu. InteriCAD to świetne narzędzie dla każdego, kto szuka nowatorskich rozwiązań   w swojej pracowni.

2500
nowych modeli 3D
w bibliotece rocznie
4
lat na polskim
rynku
37500
projektantów
w 36 krajach
260
polskich domów urządzonych
w InteriCAD miesięcznie
Klienci – nasza duma
Napisz swój komentarz na kontakt@intericad.pl
  • Spośród wszystkich znanych mi rozwiązań InteriCAD daje najlepsze efekty w szybkim czasie. Dzięki niemu jestem w stanie efektywnie i sprawnie przedstawić klientom moją wizję projektu.

    get_the_title
  • W InteriCAD mogę narysować niemal wszystko, to co sobie wymyślę. Druga rzecz to możliwość tworzenia bardzo realistycznych wizualizacji. Ułatwia to bardzo rozmowy z klientami.

    get_the_title
  • Rzeczą, która wyróżnia program InteriCAD spośród konkurencyjnych, są np. 2 rodzaje silnika renderującego. Pracę ułatwiają też coraz liczniejsze gotowe biblioteki, przygotowywane przez dystrybutora oraz szybka pomoc online i telefoniczna.

  • Program bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Dający możliwość stworzenia realistycznych wizualizacji w bardzo krótkim czasie. Dodatkowym atutem jest wsparcie techniczne ze strony dystrybutora oprogramowania.

    get_the_title
Blog

Najświeższe wieści ze świata InteriCAD

Pobierz materiały
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się